Uncategorized

UNFPA Türkiye 7. Ülke Programı Teklif Çağrısı

Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA), UNFPA Türkiye’nin 2021-2025 7. Ülke Programı’nın aşağıdaki çıktılarına katkıda bulunacak nitelikli kuruluşları teklif vermeye davet ediyor.

Teklif çağrısının çıktıları

Çıktı 1.1: İnsani ortamlar da dahil olmak üzere yüksek kaliteli, kapsayıcı ve haklara dayalı üreme sağlığı hizmetlerine erişimi artırmak için savunmasız grupların ve kurumların kapasitesinin güçlendirilmesi.

Çıktı 2.1: Hassas grupların ve kurumların, insani ortamlar da dahil olmak üzere yüksek kaliteli, kapsayıcı ve hak temelli koruma ve sosyal uyum hizmetlerine erişimi artırma kapasitesinin güçlendirilmesi.

Teklif çağrısının hedef grupları 

Şiddet riski altındaki kadınlar; çocuk yaşta, erken ve zorla evlilik riski altındaki kadınlar; istenmeyen veya sık gebelik riski taşıyan kadınlar; hamile veya emziren kadınlar; ne istihdamda ne eğitimde gençler; erken yaşta evlilik riski taşıyan ergenler, göçmenler, mülteciler ve sığınmacılar; kırsal ve göçmen tarımsal nüfus; roman popülasyonları ve engelli kişiler.

Bu Teklif Davetine katılmak isteyen kuruluşların, sunumlarını açıkça “STK Teklif Davetiyesi” olarak işaretlenmiş e-posta yoluyla unfpa.turkey.ip@unfpa.org adresine 14 Nisan 2023 tarihine kadar göndermeleri rica olunur.

Teklif çağrısının detaylarını okumak için tıklayın

(Visited 188 times, 188 visits today)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et