Uncategorized

İş’te Balans Projesi Başvuruları Başladı

OSS Derneği ve Gelecek Daha Net Gençlik Platformu işbirliği ile kariyerini otomotiv satış sonrası sektöründe şekillendirmek isteyen tüm gençler için İş’te Balans Projesi’nin yeni dönemini başlatıyor!

Bu proje ile otomotiv satış sonrası sektöründe kariyer hedefleyen tüm gençlerin; sektördeki meslek alanlarını daha yakından tanımaları, kariyer hedeflerini planlamalarında ve kariyer yolculuklarında destek alabilmeleri, mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamaları hedefleniyor.

Proje kapsamında yürütülecek faaliyetler;
Mesleki ve kişisel gelişim ile kariyer planlamalarında yol haritası belirlemelerine yardımcı olacak MentorlukProgramı,
OSS Derneği üyesi şirketlerin farklı birimlerinden profesyonellerle birebir zaman geçirmelerine, sektörün ve mesleklerin çalışma alanlarına dair bilgi edinmelerini sağlayacak Gelecekten Bir Gün Programı,
Hem OSS Derneği, hem sektör, hem de iş-özel hayat dengesine yönelik interaktif olarak gerçekleştirilecek, bilgilendirici içeriklere sahip Webinarlar.

Ayrıca Otomotiv satış sonrası endüstrisi için dünyanın lider ticaret fuarı Automechanika’nın Türkiye’deki tek etkinliği olan Automechanika Istanbul Fuarı‘na ve İş’te Balans için özel olarak gerçekleştirilecek etkinliklere katılım fırsatı sunulacaktır.

Otomotiv satış sonrası sektöründe kariyer hedefliyorsan ve özellikle işletme, iktisat, ekonomi, uluslararası ticaret, işletme mühendisliği, endüstri mühendisliği, makina mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, elektrik elektronik mühendisliği, mekatronik mühendisliği, otomotiv mühendisliği ve benzeri bölümlerde eğitim görüyorsan İş’te Balans Projesi tam sana göre!

Projeye katılmak için 25 Nisan 2023 Pazartesi 23:59‘a kadar başvurunu yapabilirsin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et