Uncategorized

İspanya’da 7 Günlük Erasmus+ Eğitim Kursu

ETKİNLİK DETAYLARI

Bu, kriz zamanlarında Çatışma dönüştürme araçları üzerine bir eğitim kursudur. Her düzeyde belirsizlik ve değişim zamanlarında yaşıyoruz. Çatışmanın gördüğümüz bir şey olduğuna ve günlük hayatımızda olduğu kadar doğal afetler, insani krizler veya tırmanma dönemleri gibi kriz ve stres anlarında da uğraşmamız gerektiğine inanıyoruz.

Sizi, çatışma dönüşümü dünyasını, kriz yönetimini, dayanıklılığın nasıl inşa edildiğini, şiddet içermeyen iletişimi ve önümüzdeki yıllarda zorluklarla karşılaşan veya karşılaşacak olan topluluklar için yardımcı olabilecek diğer araçları keşfetmeye davet ediyoruz.

Bu nedenle, toplulukların şimdi ve gelecekte çatışmalarla nasıl başa çıkabileceğini tartışmak ve daha derine inmek için gençlik çalışanları, aktivistler ve düşünürlere katılmanın gerçekten harika olduğunu düşünüyoruz. Bunun için şimdiye kadar neler yapıldığını göreceğiz ve katılımcıların yerel topluluklarında işe yarayan uygulamaları bir araya toplayıp yenilerini oluşturacağız.

Amaç: 26 katılımcıyı çatışma dönüşümü, şiddet içermeyen iletişim, topluluk oluşturma ve kriz yönetimi araçlarıyla donatarak yerel topluluklara katılmalarını sağlamak.

MALİYETLER

Katılım ücreti yok

Konaklama ve yemek
Yemek ve konaklama %100 karşılanır

Seyahat iadesi

Seyahat etmeniz gereken mesafeye bağlı olarak Erasmus+ tarafından kapsanan bir limit dahilinde Madrid’e seyahatinizin masraflarını karşılayabileceğiz.

Son başvuru: 12 Mayıs 2023

Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayın

(Visited 49 times, 6 visits today)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et