Uncategorized

Innomation Kentsel Mobilite Hızlandırma Programı Başvuru Çağrısı

Mobilite girişimini Avrupa’da başarıya ulaştırmak için arayış içinde olan bir kentsel hareketlilik yenilikçisi misin? Innomotion Kentsel Mobilite Hızlandırma Programı tam sana göre! 10 haftalık programımız, erken aşama mobilite girişimleri için özel olarak tasarlanmış olup büyüme ve başarı için eşsiz fırsatlar sunuyor.

Eğer girişimin daha hızlı ve keyifli bir şekilde işe gidip gelmek için yenilikçi mobilite yaklaşımları geliştiriyor, karbon emisyonlarını azaltmak için çözümler oluşturuyor, kentsel ulaşım sistemlerinin erişilebilirliğini artırmak için yeni modeller öneriyor veya şehirleri daha yaşanabilir ve sevilebilir hale getirmek için mobilite çözümleri inşa ediyorsa, o zaman Innomotion Kentsel Mobilite Hızlandırma Programı tam sana göre.

Innomotion katılımcısı olarak, EIT Urban Mobilite’nin kapsamlı ağ desteği ve Avrupa fonlama fırsatlarına özel erişim kazanacaksın. Ayrıca, şehirler, mobilite oyuncuları ve yatırımcılarla bağlantı kurma şansına sahip olacak ve işinizi bir üst seviyeye çıkarmak için uzman desteği alacaksın.

Başarılı mobilite yenilikçilerinin aralarına katılmak ve girişimini hızlandırmak için bu fırsatı kaçırma. Innomotion Hızlandırma Programı’na başvurun ve başarınızı hızlandırmaya hazırlanın!

Son başvuru tarihi: 3 Mayıs 2023

Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayınız.

(Visited 221 times, 1 visits today)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et