Uncategorized

IMEHub Hızlandırma Programı Başvuruları Açıldı

Değerli Girişimciler,

YTÜ Yıldız Teknopark ve Bina Incubator, girişimcilere yönelik harika fırsatlar içeren bir hızlandırma programı düzenleniyor.

Yazılım alanında fikrinizi geliştirmek ya da ürününüzü/yazılımınızı büyüterek ticarileştirmek istiyorsanız IMEHub Hızlandırma Programı tam da size göre! Bu program sayesinde girişimcilik eğitimleri, tecrübeli iş insanlarından mentorluk ve danışmanlık destekleri alabileceksiniz. En iyi iş modelleri yatırımcılarla buluşacak; girişimi büyütmek için yatırımcılara sunum yapacak. YTÜ Yıldız Teknopark ekosisteminin fırsatlarından faydalanmak için tek yapmanız gereken aşağıdaki web sitesini inceleyerek fikrinizle ya da ürününüzle/yazılımınızla IMEHub Hızlandırma Programına başvuru yapmak.

Tamamen ÜCRETSİZ bu programa başvuru yapmak için web sitesini ziyaret edin:

https://imehub.ytustartuphouse.com/

 

Başvuru son tarihi: 8 Mayıs 2023

İletişim: imehub@yildizteknopark.com.tr

Proje bilgilendirme animasyonu:  https://youtu.be/R_YnrT6guYs

 

——————————————————————–

Dear Entrepreneurs,

YTU Yıldız Technopark and Bina Incubator organize an acceleration program with great opportunities for entrepreneurs.

If you want to develop your idea in the field of software or expand and commercialize your product/software, the IMEHub Acceleration Program is for you! With this program, you will receive entrepreneurship training, mentorship, and consultancy support from experienced business people. The best business models will meet investors and have the opportunity to present their startup to investors for promotion. To benefit from the opportunities of YTU Yıldız Technopark’s ecosystem, all you have to do is review the website below and apply for the IMEHub Acceleration Program with your idea or product/software.

Visit the website to apply for this completely FREE program:

https://imehub.ytustartuphouse.com/

 

Application deadline: May 8th, 2023

Contact: imehub@yildizteknopark.com.tr

Proje bilgilendirme animasyonu:  https://youtu.be/R_YnrT6guYs

 

(Visited 179 times, 2 visits today)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et