Uncategorized

Girişim Fabrikası BİGG Hızlandırma Programı 2023-1 Başvuruları Başladı

1) Proje başvuru formunun “Proje Yürütücüsü” olarak görev alacak ve proje ekibinde TÜBİTAK ile ilgili tüm süreçlerin koordinasyonunu sağlayacak kişi tarafından doldurulması tavsiye edilmektedir. Girişimci ekip tarafından aksi belirtilmedikçe başvuru formunu dolduran kişi “Proje Yürütücüsü” olarak kabul edilecek, değerlendirmeler ve TÜBİTAK’a yapılacak olası resmi bildirimler ilgili kişinin beyan ettiği bilgileri üzerinden yapılacaktır.

Proje Yürütücüsü olacak kişi aşağıda belirtilen TÜBİTAK BİGG Programı Başvuru Koşullarını taşımalıdır.

TÜBİTAK BİGG Programı Başvuru Koşulları:

* Herhangi bir ön lisans, lisans, yüksek lisans veya doktora programına kayıtlı öğrenci,
* Herhangi bir ön lisans, lisans, yüksek lisans veya doktora programından mezun kişi aşağıda belirtilen şartları taşıması halinde başvurabilecektir;

*Daha önce Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teknogirişim Sermayesi Desteği ya da TÜBİTAK 1512 Programı 2. Aşaması kapsamında destek almamış olmak,
* Ön başvuru tarihi itibariyle herhangi bir işletmenin ortaklık yapısında yer almamak.

2) Proje başvuru dokümanında belirtilen “Proje Adı” tüm resmi yazışmalarda kullanılacak proje adıdır. Proje adının çok uzun olmamasına ve tek İngilizce kelimeler / kısaltmalar olmamasına özen gösterilmelidir. Proje isimlerinde ilk önce Türkçe açıklamaya yer verilip ardından varsa kısaltması yazılması tavsiye edilmektedir.

3) Formu doldururken cevaplarınız otomatik olarak kayıt edilmeyebilir. Bu sebeple herhangi bir sorunla karşılaşmamak için form yanıtlarınızı ayrı bir dosyaya kopyalayarak ilerlemeniz tavsiye edilir.

Sorularınız için girisimcilik@ozyegin.edu.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et