Uncategorized

EMBO Kurs ve Çalıştay Düzenleme Desteğine Başvurular Başladı

Ülkemiz, yaşam bilimleri alanında dünyada öncü kuruluşlardan biri olan Avrupa Moleküler Biyoloji Organizasyonu’na (European Molecular Biology Organization – EMBO) finansal destek sağlayan Avrupa Moleküler Biyoloji Konferansı’nın (European Molecular Biology Conference – EMBC) 1993 yılından beri üyesidir.

EMBO’nun EMBC üye ülkelerinden bilim insanlarına, doktora öğrencileri ve doktora sonrası araştırmacılara sağladığı çeşitli burs programları ve desteklerin arasında bulunan kurs ve çalıştay düzenleme desteğine 1 Mart 2023 tarihine kadar başvurulabilmektedir.

Önemli Bilgiler:

Organize edilecek pratik/teorik kurs veya çalıştay, yaşam bilimleri alanında ve EMBO’nun konu başlıklarına uygun olmalıdır.

Çalıştaylar EMBC üye veya işbirlikçi ülkelerinden herhangi birinde gerçekleştirilmelidir.

Başvuru hakkında detaylı bilgi için https://www.embo.org/funding/funding-for-conferences-and-training/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Başvurular doğrudan EMBO’ya https://applications.embo.org/register.php?reg=L06Q adresi üzerinden gerçekleştirilmektedir.

EMBO Kurs ve Çalıştay Düzenleme Desteğine Başvurular Başladı yazısı ilk önce AB-ilan.com üzerinde ortaya çıktı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul Et